XX Liceum Ogólnokształcące

im. Leopolda Staffa

Uprzejmie informuję, że w ramach Uniwersytetu Otwartego AGH dla Młodzieży kontynuujemy spotkania, które mają na celu promocję nauki i edukacji i które są przeznaczone dla młodzieży szkół średnich. Zapraszamy na kolejne wydarzenie:

"Wyzwania XXI wieku, czyli o biotechnologii i GMO"

które odbędzie się:
2 lutego 2019 o godz. 10.00
na AGH, al. Mickiewicza 30, w pawilonie C1/C2, w sali 224
W ramach spotkania:
wykład dr hab. Renaty Szymańskiej: Zagadki biotechnologii
wraz z pokazami i dyskusją

Zapraszamy na spotkanie!

Zapraszamy w imieniu Uniwersytetu Otwartego AGH dla Młodzieży na spotkanie, które ma na celu promocję nauki i edukacji, przeznaczone dla młodzieży szkół średnich.

"Techniki oświetleniowe i magia światła: biologiczne i techniczne uwarunkowania"

odbędzie się:

24.11.2018 o godz. 10.00
na AGH, al. Mickiewicza 30, w pawilonie C2, w sali 29.
W ramach spotkania:
wykład dra hab. inż. Piotra Szymczyka wraz z pokazami i dyskusją

Serdecznie zapraszamy na wykłady i warsztaty dla licealistów zainteresowanych psychologią, które odbędą się 19 maja 2018 w Instytucie Psychologii UJ w ramach Festiwalu Nauki. Szczegóły


Instytut Geografii i Gospodarki Przestrzennej UJ zaprasza na intensywne wykłady powtórkowe dla maturzystów , które odbędą się w dniach 25, 26, 27 kwietnia 2018 roku .Szczegóły i formularz rejestracji znajduje się na stronie Instytutu www.geo.uj.edu.pl

W dniach 20-23 września 2018, Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Instytut Matematyczny Polskiej Akademii Nauk, przy współudziale Kolegium Dziekanów i Dyrektorów jednostek posiadających uprawnienia do nadawania stopnia doktora habilitowanego w dziedzinie nauk matematycznych, organizują w Lublinie VII Kongres Młodych Matematyków Polskich. Pragniemy, by wzięli w nim udział najzdolniejsi, zainteresowani matematyką uczniowie liceów i techników z całej Polski.

Informacja ta znajduje się również na stronie internetowej Kongresu: szczegóły

zgłoszenia

 
 
Deklaracja dostępności
Inspektor Ochrony Danych
ul. Sarego 4,
31-048 Kraków
email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

RODO