XX Liceum Ogólnokształcące

im. Leopolda Staffa

Spotkanie z Konsulem Generalnym Francji w Krakowie
w XX Liceum Ogólnokształcącym


W dniu 28 maja 2019 roku mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole Konsula Generalnego Francji w Krakowie, Pana Frédérica de Touchet  oraz przedstawicieli Instytutu Francuskiego, Dyrektora d.s. kursów językowych, Pana Michaëla Magne, Panią Joannę Wnęk i Pana Michała Ziębę z Campus France. W spotkaniu wzięli udział kandydaci do klasy dwujęzycznej oraz wstępnej z językiem francuskim wraz z Rodzicami. Spotkanie było okazją do poszerzenia wiedzy na temat znaczenia języka francuskiego w planowaniu przyszłej kariery zawodowej, możliwości studiowania we Francji, zapewnienia wsparcia klas dwujęzycznych w naszej szkole ze strony Pana Konsula oraz Instytutu Francuskiego, a także do zadawania pytań naszym Gościom, Dyrektor szkoły Pani Joannie Jasion oraz nauczycielom języka francuskiego.
Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym Gościom za przybycie.


Drodzy Uczniowie gimnazjów i szkół podstawowych!
Może zainteresuje Was klasa dwujęzyczna lub klasa wstępna z językiem francuskim?
Jeśli chcecie dołączyć do klasy, zapraszamy do składania podań w rekrutacji uzupełniającej
11 lipca 2019 r.
Termin sprawdzianu: 15 lipca 2019 r.


Dyrekcja i Nauczyciele
XX Liceum Ogólnokształcącego im. Leopolda Staffa

 
 
Inspektor Ochrony Danych
Kornelia Michalska
ul. Wielopole 17a,
33-332 Kraków
email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

RODO