Gratulujemy Gabrieli Kaczmarczyk, Julii KopekAleksandrze Mental oraz Jakubowi Pleszyńskiemu z klasy 3 E otrzymania tytułu finalisty ogólnopolskiego konkursu "Poznajmy się". Konkurs był zorganizowany przez koalicję organizacji pozarządowych reprezentowaną przez Fundację Ludzi Otwartej Wyobraźni-FLOW.
Uczniowie naszej szkoły otrzymali nagrodę specjalną za realizację projektu "Uchodźcy - fakty i mity. Opiekunem projektu była pani Marta Barańska.
Podczas Wielokulturowej Gali Finałowej, która  odbyła się w Warszawie w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN uczniowie mieli okazję spotkać panie: Maję Komorowską,
Annę Komorowską, Małgorzatę Szumowską - które były również jurorkami konkursu. Niespodziankę uczestnikom wydarzenia sprawił występ gościa specjalnego-Czesława Mozila