XX Liceum Ogólnokształcące

im. Leopolda Staffa

Szanowni Rodzice uczniów klas 8, uczniowie klas 8

 Uprzejmie informujemy, że postępowanie rekrutacyjne na rok szkolny 2020/2021 do klas I  branżowych szkół I stopnia, techników i liceów ogólnokształcących dla młodzieży oraz klas wstępnych w liceach ogólnokształcących z oddziałami dwujęzycznymi prowadzonych przez Miasto Kraków, będzie przeprowadzone w terminach określonych przez Ministra Edukacji Narodowej (podstawa prawna: §  11b ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej
z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, Dz. U. z 2020 r. poz. 493 ze zm.). W związku z powyższym do wymienionych wyżej typów szkół nie obowiązują terminy rekrutacji ustalone przez Małopolskiego Kuratora Oświaty.
Szczegółowe informacje zamieszczone są na  Portalu Edukacyjnym Urzędu Miasta Krakowa - czytaj
oraz na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Krakowie - czytaj

Informacje na temat rekrutacji do XX Liceum Ogólnokształcącego znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce  „Rekrutacja 2020/2021. Kolejne informacje będą zamieszczane na bieżąco. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej.

 
 
Deklaracja dostępności
Inspektor Ochrony Danych
Kornelia Michalska
ul. Sarego 4,
31-048 Kraków
email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

RODO