XX Liceum Ogólnokształcące

im. Leopolda Staffa

Integracja dziennika elektronicznego Vulcan z Office 365...

"Stworzenie uczniom i nauczycielom szerokich możliwości komunikacji przy wykorzystaniu sprawdzonych i innowacyjnych rozwiązań, to dla nas argumenty przemawiające za przeprowadzeniem takiej integracji z Office 365 w naszym liceum – podkreśla Agnieszka Głowacka, wicedyrektor XX Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie. - W naszej ocenie jest to sprawdzone rozwiązanie do zdalnego nauczania, które umożliwia m.in. zorganizowanie zdalnej pracy klasy i szkoły. Dzięki naszej współpracy z VULCANEM możliwa była bezpieczna integracja danych na temat szkoły i jej uczniów, przechowywanych w dzienniku UONET+ i automatyczne założenie kont dla wszystkich użytkowników".

Pełna treść artykułu - link

Kornelia Michalska