Szanowni Rodzice,

zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 16 października 2020r., zajęcia szkolne dla uczniów szkół ponadpodstawowych od dnia 19 października 2020r.będą się odbywać  w  trybie zdalnym. Zajęcia w naszej szkole od poniedziałku 19 października będą odbywać się zdalnie w terminach zgodnych z dotychczasowym planem lekcji. Prosimy Rodziców o współpracę i dopilnowanie, aby  uczniowie uczestniczyli w zajęciach zgodnie z planem i informacjami przekazywanymi przez nauczycieli.

Szczegółowe informacje zostaną przekazane Państwu wiadomością w dzienniku elektronicznym.