XX Liceum Ogólnokształcące

im. Leopolda Staffa w Krakowie

W piątek 9.12.22 odbył się w hali Com Com Zone Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt. Nasza drużyna wygrała wszystkie mecze nie tracąc po drodze żadnego seta i tym samym zakwalifikowała się do rundy finałowej, która odbędzie się po feriach zimowych. Sukces ten przypada w 30 rocznicę powołania do życia w naszej szkole sekcji piłki siatkowej. W tym czasie awansowaliśmy sześciokrotnie do grona najlepszych zespołów w Krakowie.
Bardzo proszę uczących i wychowawców o uwzględnienie tego przy ocenie z zachowania. Sukces ten nie jest dziełem przypadku. Dziewczyny pracowały na to realizując się na zajęciach SKS. Pokazały piękną sportową rywalizację co daje realną szansę na wygraną w finale.
Oto skład naszej szkolnej drużyny:
Termin Patrycja 4c, Woźniacka Zuzanna 4a, Amadei Sofia 4c, Uhl Karolina 2b, Grochowska Iga 3b, Bochniak Natalia 1e, Natkaniec Aleksandra 4a, Nowak Natalia /kapitan zespołu/ 3c, Smaga Maria 3b, Sobelga Karolina 4a, Szczepanik Martyna 2a i Oliwia Żak 3d.

Dziękuję i pozdrawiam
Stefan Gwiżdż

 
 
 
Deklaracja dostępności
Inspektor Ochrony Danych
ul. Sarego 4,
31-048 Kraków
email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

RODO