WYJAZDOWE WIOSENNE WARSZTATY WEEKENDOWE
w ramach MCHE VII

Departament Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w ramach projektu Małopolska Chmura Edukacyjna VII edycja organizuje w maju br. weekendowe warsztaty wyjazdowe dla uczniów szkół uczestniczących w projekcie.
Udział w warsztatach jest dla uczniów bezpłatny. Organizacją logistyczną, zakwaterowaniem oraz wyżywieniem zajmą się wykonawcy wyłonieni w przetargach organizowanych przez Departament Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

Termin:     19 - 21 maja 2023 r.
Warsztaty weekendowe prowadzone będą na niżej wymienionych uczelniach w konkretnych obszarach tematycznych:

UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI W KRAKOWIE

Rozwijanie umiejętności pracy zespołowej w kontekście środowiska pracy

Biologia

Geografia

AKADEMIA GÓRNICZO – HUTNICZA W KRAKOWIE

Informatyka

Fizyka

UNIWERSYTET PEDAGOGICZNY W KRAKOWIE

Język niemiecki

Język francuski

UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KRAKOWIE

Przedsiębiorczość

Matematyka z elementami rachunkowości

UNIWERSYTET ROLNICZY W KRAKOWIE

Biologia

POLITECHNIKA KRAKOWSKA W KRAKOWIE

WYŻSZA SZKOŁA TURYSTYKI I EKOLOGII W SUCHEJ BESKIDZKIEJ

Informatyka

AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH W TARNOWIE

REKRUTACJA

W warsztatach mogą wziąć (w pierwszej kolejności) udział uczniowie, którzy nie brali jeszcze udziału w tego rodzaju zajęciach.

Aby wziąć udział w warsztatach należy:

1.    Wybrać jeden z powyższych obszarów tematycznych.

2.    Zapoznać się z Regulaminem rekrutacji.

3.    Wydrukować Formularz zgłoszenia ucznia do projektu. WAŻNE – DRUK KOLOROWY - 3 strony.

4.    Wypełnić formularz wraz z rodzicem/opiekunem prawnym. WAŻNE – PRZYPILNOWAĆ WSZYSTKICH PODPISÓW.

5.    Dostarczyć wypełniony formularz do szkolnego koordynatora MChE w terminie: do 05.04.2023 (środa) – godz. 15:00.

Ze względu na ustalone przez Departament Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego limity ilości uczestników mogących brać udział w powyższych warsztatach bardzo proszę o rozważne deklarowanie chęci udziału.

Dodatkowo informuję, że dostarczenie poprawnie wypełnionego formularza zgłoszenia ucznia do projektu nie jest równoznaczne z potwierdzonym udziałem w warsztatach. O ilości przydzielonych poszczególnym szkołom miejsc decyduje Departament Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

O zakwalifikowaniu ucznia do udziału w warsztatach, poinformuję każdego z uczestników w osobnej wiadomości wysłanej przez dziennik elektroniczny. W wiadomości umieszczona zostanie informacja o konieczności wypełnienia dodatkowych formularzy rekrutacyjnych.

W razie jakichkolwiek pytań bardzo proszę o kontakt przez dziennik elektroniczny ze szkolnym koordynatorem MChE.

Szkolny koordynator MCHE
Wioletta Rutka