Bonjour! Dzisiaj odwiedził nas przedstawiciel Instytutu Francuskiego przy Ambasadzie Francji w Warszawie Pan Benjamin Girodeau. Spotkał się z Dyrekcją szkoły, Paniami Agnieszką Głowacką i Eweliną Iwan w celu omówienia współpracy z sekcją dwujęzyczną. Po części oficjalnej nasz gość spotkał się z uczennicami i uczniami klas 2f (tu czekał na niego skromny poczęstunek oraz mnóstwo pytań), 0f i 1f.
Spotkanie koordynowała i tłumaczyła Pani Profesor Iwona Czaicka, nauczycielka języka francuskiego w sekcjach dwujęzycznych.
Zapraszamy kolejnych chętnych do klasy wstępnej z wykładowym językiem francuskim!