Miło nam poinformować, że dwie uczennice naszej szkoły z klas dwujęzycznych z językiem francuskim, Zuzanna Wiktorska z klasy II f oraz Maja Nowicka z klasy I f, zakwalifikowały się do programu wymiany indywidualnej „Un mois en France, un mois en Pologne”.  Program powstał z inicjatywy Regionu Akademickiego Auvergne-Rhône-Alpes we współpracy z Instytutem Francuskim w Warszawie. Jego celem jest zapoznanie licealistów z innym systemem edukacji oraz inną kulturą. Rodziny francuskie goszczą u siebie polskich uczniów w marcu, natomiast uczniowie z Francji będą gośćmi w rodzinach polskich w czerwcu. Uczniowie uczestniczą przez miesiąc we wszystkich zajęciach w szkole swoich korespondentów.
Gratulujemy naszym uczennicom!
Maja wyjeżdża do Francji już w środę, 28 lutego.
Życzymy powodzenia!