XX Liceum Ogólnokształcące

im. Leopolda Staffa w Krakowie

Dnia 26 września br. (sobota) odbyły się urodziny Instytutu Konfucjusza, na których nie zabrakło reprezentacji z naszego liceum. Od godz.13 trwał m.in turniej ping ponga, w którym uczeń XX LO Daniel Woźniak wywalczył II miejsce i otrzymał srebrny medal Instytutu Konfucjusza.

 

Serdecznie gratulujemy zapału i ducha walki. O 15.00 restauracja Beijing (ul.Zarzecze 124 a) przygotowała obiad dla uczestników Dania Otwartego, serwując specjały kuchni pekińskiej, czyli gong bao ji ding (kurczak z orzeszkami), tudosi (cienkie paski ziemniaków), xilanhua (brokuły) oraz mifan (ryż). Pod obiedzie odbyły się kolejne warsztaty kaligrafii oraz "zośki". Nie zabrakło lekcji języka chińskiego. Mimo jesiennej deszczowej aury nie zabrakło publiczności.
Już teraz zapraszamy 3 października br. do audytorium Collegium Maximum UJ na obchody Święta Środka Jesieni,  w pprogramie m.in. tańce ujgurskie, koncert i pokazy walk kung-fu. Początek eventu o godz. 19.00 (Audytorium Maximum UJ, ul. Krupnicza 3). Zaproszenie dla 2 osób można uzyskać,kontaktując się z biurem Instytutu Konfucjusza!
Serdecznie zapraszamy!

 

 
 
 
Deklaracja dostępności
Inspektor Ochrony Danych
ul. Sarego 4,
31-048 Kraków
email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

RODO