10 marca odbyła się w naszej szkole wyjątkowa uroczystość. Jej mottem było hasło: Tobie Polsko! O faktach historycznych związanych z losami Żołnierzy Wyklętych opowiedział przedstawiciel IPN D. Gorajczyk. Szczególnych wzruszeń dostarczył nam wyjątkowy gość hm. kpt. Władysław Zawiśak, harcerz i żołnierz Szarych Szeregów, bohater zmagań o wolną Polskę i szczery patriota. O tym, jak ważna jest znajomość historii własnego kraju i duma z bycia Polakiem przekonywał nas raper Tadek Polkowski.

Uroczystosc przygotowali i prowadzili :
Joanna Marzęcka, Agata Tucznio, Jakub Miazga, Anna Maria Niewojt, Dominika Czechowicz, Dominika Sarga, Agnieszka Lachowska, Oskar Lech, Piotr Magiera, Christian Majewski, Karolina Szczech, Kamil Kunowski, Konrad Wilczek, Bartlomiej Suski, Patryk Machno,
Konrad Moskal, Laura Czop, Magdalena Bania, Kamil Juszczak, Paweł Seremak, Jakub Mazanek oraz nauczyciele: Lucyna Dopart,
Iwona Ryczko, Marcin Dorosz

Wszystkim uczestnikom uroczystości - dziękujemy!